שמן קנביס מרפא סרטן

אז למה עד היום, אם בכלל שמענו משהו על יכולות הריפוי של הצמח, תמיד אמרו לנו שצריך לעשן אותו ולהסתכן בסרטן ריאות? ומה יעשו החולים שגם ככה מעולם לא עישנו?

 אז זהו – שאם לוקחים את הזמן ורואים את התוכנית הקצרה שעשה ריק סימפסון הקנדי – מבינים שא' – אין שום צורך לעשן את הקנביס וגם אין סיבה לחשוש להגיע ל"היי" כי בכמויות קטנות מהשמן לא מגיעים לזה. ב' – יש אינטרס ברור של חברות התרופות להשתיק את היכולות הרפואיות הללו. ברגע שלרוב חברות התרופות יש נתח מוצרים של 80% ומעלה בתרופות להקלה על פגעי הסרטן אין פלא שאין להן תמריץ לחקור או לפתח מוצרי קנביס כי הוא צמח שאין הם יכולים לתבוע עליו פטנט. ג' – הטענה שצריך לעשן את הקנביס משרתת הלאה את מי שטוענים שהצמח לאו דווקא יעיל כי בעת עישון אין רמה אחידה של החומר והיא מועטת יותר ומשפיעה רפואית פחות. השמן פעיל ומרפא הרבה יותר וצריך ממנו מעט כך שאין צורך לחשוש מסימום.

בעולם ובארץ גוברים והולכים קולות שמבקשים מהרשויות לאפשר לחולים סופניים להינות מהתרופה המופקת מקנביס. בקליפ סימפסון אומר שבעצם הזן שהכי טוב לשמן הוא לא הזן שלרוב מעשנים (קנביס סאטיבה) אלא קנביס אינדיקה (בארץ משווק משהו משמן סאטיבה שאין לי מושג מהן תכונותיו ועד כמה יש לסמוך על מה שבתוכו).

לפי המסמך הזה מהכנסת אין שום התייחסות לכך ששמן קנביס יכול להציל אנשים מסרטן. וגם אתרים שנראים כתומכים בשימוש רפואי לרוב לא מזכירים כלל שאין חובה לעשן דווקא.

מצמח הקנביס עשו במאות קודמות חבלים חזקים, מפרשים, בדים לציור, בגדים. רק במאה העשרים החל בארה"ב מסע הכפשה נגד הצמח שהביא לעצירת השימוש בכל אלמנט שלו. מאז נוצרו כמה וכמה אמנות בינלאומיות האוסרות שימוש בצמח ומוצריו והסדקים היחידים הם לאפשר למתי מעט שימוש רפואי בו – ואם ראיתם את הקליפ של סימפסון בשלמותו ראיתם בעצמכם שבתכל'ס גם זה שקר כי הצ'אנס לקבל רישיון להפקת תרופה לעצמך מהצמח הוא פחות מזה של לזכות בלוטו, לפחות בקנדה ולא רק שם.

סבתא שלי מתה מסרטן. דוד שלי מת מסרטן.

אני לא רוצה למות מסרטן או מתופעות לוואי של תרופות שלא עוזרות. ונראה לי שרק מודעות ופעילות מלמטה תוזיז את הפוליטיקאים בעולם לשינוי. כי עדויות לכך שהצמח הזה מציל חיים – יש כבר אלפי שנים.

אני לא מעשנת סיגריות כלל. איני צורכת אלכוהול ביום יום. סמים לא מדברים אליי ואיני בעדם בשום צורה ואופן. איזון בין התועלות הרפואיות של הצמח, בין שאר תועלותיו לבין העובדה שיש מי שמשתמש בצמח כדי "לתפוס ראש" – חייב וצריך להימצא. וזאת מעבר לכך שעוד לא שמעתי על כך שמי ש"תפס ראש" ממריחואנה ביצע פשעי אלימות כלשהם, שלא כמו אלכוהול – שממש אין בעיה להשיג בכל מקום ואתר.

אם נושא הסרטן קרוב ללבכם – תחקרו הלאה. אל תסמכו רק על מה שהבאתי כאן. אבל גם אל תאמינו למה שמוכרות לכם חברות התרופות. יש תרופה, השאלה היא רק כמה זמן עוד ייקח עד שהיא תהיה זמינה באופן חופשי ואמין לכל מי שזקוק לה בלי שייאלץ חלילה להיות בשולי החוק והחברה.

פוסט זה פורסם בקטגוריה הגיגים. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

2 תגובות על שמן קנביס מרפא סרטן

 1. kreskas הגיב:

  rick is the man

  not so manny people knows this
  they dont want to belive
  if its not shown on the main channels
  god bless rick simpson

 2. טיטניום הגיב:

  ראיתי את הסרט כמה פעמים, בדקתי באינטרנט ומצאתי עדויות של עוד אנשים שהשמן עזר להם בבעיות רבות, ואכן ההסטוריה של הצמח הזה היא חיובית לגמרי בריפוי ועזרה לבני האדם מעל לכל ספק. הבעיה היא כאמור שהממסד במערב לא רוצה לשמוע כי הוא נגד "סמים".
  השאלה שלי, למה לא פותחים מקומות שאפשר להשיג בהם את השמן הזה ולהשתמש בו בצורה חוקית? בהולנד למשל, או בהרבה מקומות במזרח או בדרום אמריקה. יש יחסית הרבה מדינות שקנביס לא מחוץ לחוק ואפשר שם ליזום משהו ושאנשים מכל העולם יוכלו לבוא ולנסות בעצמם במקום לנסות להלחם בגוף שמושחט מהיסוד.
  יכול להיות שזה כבר קיים, ואם כן, אשמח לשמוע ולעזור..

סגור לתגובות.